Confortavel Quarto Em Matinhos
25 minutters gåtur fra Peak Surf i Matinhos, tilbyder Confortavel Quarto Em Matinhos indkvartering med et tekøkken. Villaen har 1 værelser og er velegnet til 3 personer.
Indkvarteringen ligger inden for 2 km fra byens centrum. Det drejer sig om 10 minutters kørsel fra Praia Brava de Caioba. 5 minutters gåtur tager gæsterne til pizzeria Companhia da Pizza.
Der er 1 badeværelser til rådighed.
- Lokale seværdigheder
- Igreja Catolica Matriz1,1 km
- Igreja de Sao Pedro1,3 km
- Praia Central1,1 km
- Parque Florestal Rio da Onça1,1 km
- Balneario Riviera2,4 km
- Praia de Albatroz1,6 km
- Peak Surf1,6 km
- Paroquia Sao Pedro Apostolo1,2 km
- Lufthavne
- Joinville Lufthavn85 km
På hotellet
General
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Have
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Confortavel Quarto Em Matinhos villa?
Gæster på Confortavel Quarto Em Matinhos villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Confortavel Quarto Em Matinhos villa?
Den gennemsnitlige pris i Confortavel Quarto Em Matinhos villa er 49$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Confortavel Quarto Em Matinhos villa?
Du kan bo på Confortavel Quarto Em Matinhos villa med dit kæledyr.